Dodaj stronę do ulubionych ustaw stronę jako startową Wyślij do nas e-maila

Statut

Zarząd

Działalność

Media o nas

 

ZAWIADOMIENIE

2022-01-30, 20:04:56

Zawiadomienie o posiedzeniu sprawozdawczo - wyborczym zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  więcej »

 

ZAWIADOMIENIE

2021-11-16, 11:38:26

Zawiadomienie o odwolaniu posiedzenia sprawozdawczo - wyborczego zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  p {... więcej »

 

ZAWIADOMIENIE

2021-10-30, 12:15:35

Zawiadomienie o zmianie terminu posiedzenia sprawozdawczo - wyborczego zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  więcej »

 

ZAWIADOMIENIE

2021-10-22, 18:34:49

  Zawiadomienie o posiedzeniu sprawozdawczo - wyborczym zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  p {... więcej »

archiwum informacji

O nas

Idea powstania

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy grupy osób pracujących w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Elblągu, jako organizacja zajmująca się działaniami na rzecz naszych wychowanków – uczniów OSW oraz ich rodzin. 

Idea powołania stowarzyszenia zrodziła się z przeświadczenia, że „zawsze gdzieś czeka ktoś”, kto chce wspierać naszą pracę. 

Nazwa stowarzyszenia

Wywodzi się z tytułu I Warmińsko – Mazurskiego Seminarium Internatów Specjalnych Ośrodków Szkolno - Wychowawczych "Internat - drugi dom...?”, które odbyło się 12.05.2006 r. w Elblągu.

Celem seminarium była prezentacja metod i form pracy oraz wymian poglądów, doświadczeń, wątpliwości i rozterek towarzyszących naszej codziennej pracy.

Historia stowarzyszenia

* 28 września 2007 roku odbyło się zebranie założycielskie, na którym w wyniku głosowania jawnego przyjęto statut stowarzyszenie i dokonano wyboru władz

* 27 listopada 2007 roku stowarzyszenie zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Olsztynie i wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego

* 3 marzec 2017 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, na którym w wyniku głosowania przyjęto poprawki do statutu, zmianą nazwy stowarzyszenia i dokonano wyboru władz

* 31 czerwca 2017 roku stowarzyszenie zmieniło nazwę na : Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób Z Niepełnosprawnością Intelektualną Drugi Dom Strona powstała przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!