Dodaj stronę do ulubionych ustaw stronę jako startową Wyślij do nas e-maila

Statut

Zarząd

Działalność

Media o nas

 

ZAWIADOMIENIE

2022-01-30, 20:04:56

Zawiadomienie o posiedzeniu sprawozdawczo - wyborczym zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  więcej »

 

ZAWIADOMIENIE

2021-11-16, 11:38:26

Zawiadomienie o odwolaniu posiedzenia sprawozdawczo - wyborczego zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  p {... więcej »

 

ZAWIADOMIENIE

2021-10-30, 12:15:35

Zawiadomienie o zmianie terminu posiedzenia sprawozdawczo - wyborczego zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  więcej »

 

ZAWIADOMIENIE

2021-10-22, 18:34:49

  Zawiadomienie o posiedzeniu sprawozdawczo - wyborczym zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.  p {... więcej »

archiwum informacji

Media o nas

Pierwsza wzmianka o stowarzyszeniu ukazała się w Nasz Elbląg ...
Siedemnastoletni Mikołaj potrafi wejść po ścianie na wysokość dziewiętnastu metrów, chodzić po suficie i zawisnąć pod nim niczym pająk. Jest jednym z dziewięciu niepełnosprawnych chłopców, którzy ćwiczą w internacie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 przy ul. Chopina.

zobacz cały artykuł w naszelblag


Stowarzyszenie „Drugi Dom” zorganizowało seminarium dla pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego nr 1 w Elblągu. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Nawigator – wigor na tor, czyli droga od entuzjazmu do sukcesu”.

zobacz cały artykuł w portelu


Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Upośledzeniem Umysłowym „ Drugi dom” w Elblągu realizuje swój pierwszy projekt pod hasłem „Nawigator -> wigor na tor, czyli droga od entuzjazmu do sukcesu”.

zobacz cały artykuł w portelu


Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Drugi Dom” z Elbląga prowadzi projekt „Nawigator – Wigor na tor, czyli droga od entuzjazmu do sukcesu”.

zobacz cały artykuł na www.niepelnosprawni.pl


Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Drugi Dom” z siedzibą w Elblągu przy ul. Chopina 30 zorganizowało w dniach 24 – 25 kwietnia 2009 dwudniowe warsztaty szkoleniowe: „Planowanie strategiczne”. W szkoleniu uczestniczyło 12 osób. Wszyscy uczestnicy są członkami Stowarzyszenia „Drugi Dom”.

zobacz cały artykuł na wiadomosci.ngo.pl

 

Funkcjonujące przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Drugi Dom” nawiązało współpracę z Firmą Kurierską UPS.

zobacz cały artykuł na portel.pl

Otrzymali czek na lepsze życie -   elblag.wm.pl

Dolary dla ... zobacz video - Telewizja Elbląska

Istotne wsparcie dla Ośrodka - elblag.eu

 

Strona powstała przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!